Main Page: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 2: | Line 2: | ||
| {{fullurl:{{FULLPAGENAME}}}} | | {{fullurl:{{FULLPAGENAME}}}} | ||
| {{#qrlite:{{fullurl:{{FULLPAGENAME}}}}|format=svg|size=2|ecc=1|margin=0}} | | {{#qrlite:{{fullurl:{{FULLPAGENAME}}}}|format=svg|size=2|ecc=1|margin=0}} | ||
|- | |||
| {{FULLPAGENAME}} | |||
| | |||
|} | |} | ||
= Software = | = Software = |